Волинський суд оштрафував контрабандиста на 26,8 млн грн

Волинський суд оштрафував контрабандиста на 26,8 млн грн
Це повна вартість товарів, які чоловік незаконно намагався перевезти.

Любомльський райсуд Волинської області виніс рішення щодо переміщення товарів через кордон з приховуванням від митного контролю. Про це повідомляє «Судовий репортер»  з посиланням на постанову від 9 грудня.

Протокол до суду передала Волинська митниця.

Конфісковується все, що порушник намагався таємно перевезти — 68 835 євро, 140 230 доларів США, 12 100 польських злотих, а також 327 позицій ювелірних виробів із золота (в тому числі із вставками), грануляту із золота, золотих злитків і монети, лому із золота, - йдеться в повідомленні.

Також суд оштрафував чоловіка у розмірі 100% вартості товарів — на 26,8 млн грн.

Інші деталі справи поки що невідомі. Крім того, Закон дозволяє оскаржити це рішення протягом 10 днів, але наразі інформації про подачу апеляції так само немає.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Справу про розкрадання Гладковського-молодшого забрали у ВАКС Справу про розкрадання Гладковського-молодшого забрали у ВАКС
Апеляція Вищого антикорупційного суду передала для розгляду справу сина ексзаступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігоря Солом'янському районному суду міста Києва.
Гладковському-молодшому вручили обвинувальний акт й передадуть справу до суду Гладковському-молодшому вручили обвинувальний акт й передадуть справу до суду
Ігор Гладковський, син колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, повернувся в Україну після того, як Національне антикорупційне бюро оголосило його в розшук.
Loading...
Load next