Окупанти підірвали боєприпаси на ЗАЕС

Окупанти підірвали боєприпаси на ЗАЕС
4 березня російські військові обстріляли майданчик Запорізької АЕС. Внаслідок обстрілів виникла пожежа. Наразі ЗАЕС перебуває під контролем окупантів.

Російські окупанти підірвали частину боєприпасів на майданчику Запорізької АЕС біля зруйнованого навчально-тренувального центру та енергоблоку №1. Повідомляє Енергоатом.

Рашистські недоумки підірвали частину боєприпасів на майданчику Запорізької АЕС біля руїн учбово-тренувального центру та енергоблоку №1, — ідеться у повідомленні.

Під час вибухів персонал покидав робочі місця.

Як зазначили, окупанти планують і далі здійснювати підриви на ЗАЕС — найбільшому ядерному об'єкті Європи.

Нагадаємо, що ситуація з Чорнобильською АЕС: окупанти знову пошкодили електролінію. 

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 

 

Читайте також
Удари по Джанкою порушили логістику постачання зброї рф, — Інститут дослідження війни Удари по Джанкою порушили логістику постачання зброї рф, — Інститут дослідження війни
Вибухи на ворожій авіабазі біля окупованого Сімферополя пролунали 16 серпня.
Російсько-українська війна: ранкове зведення Генштабу (відео) Російсько-українська війна: ранкове зведення Генштабу (відео)
Триває повномасштабна збройна агресія російської федерації проти нашої Держави.
Loading...
Load next