Загинуло близько 300 людей: через бомбардування драмтеатру Маріуполя — міськрада

Загинуло близько 300 людей: через бомбардування драмтеатру Маріуполя — міськрада

Від очевидців з'явилася інформація про те, що у Драматичному театрі Маріуполя внаслідок бомбардування російським літаком загинуло близько 300 людей, — повідомили у пресцентрі міськради Маріуполя.

Драмтеатр у самому серці Маріуполя завжди був візитною карткою міста. Місцем зустрічей, побачень, точкою орієнтиру. Повідомили у міськраді.

Драматичний театр цинічно знищили вісники російського світу. Цих фашистів 21 століття не зупинив ані величезний напис ДІТИ, ані заяви самих людей, що там лише мирні – жінки, діти, люди похилого віку. Окупант знав, куди б'є. Знав, які можуть бути наслідки і все одно бомби впали на місце, яке стало притулком для сотень маріупольців.

Не може бути і ніколи не буде пояснення цієї нелюдської жорстокості. Як ніколи і не буде прощення тим, хто приніс до нашого будинку розруху, біль та страждання.

Ми зможемо відновити будинки, але нам ніколи не повернути друзів, сусідів, рідних та близьких людей. Світла пам'ять усім безневинним жертвам шаленої війни, яку веде проти України країна-агресор, країна-терорист росія.

Нагадаємо, що розвідка Британії розповіла про успіхи українських військ на схід від Києва.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

Читайте також
Відомо про близько 25 дівчат й жінок, зґвалтованих російськими окупантами у Бучі, - омбудсмен Відомо про близько 25 дівчат й жінок, зґвалтованих російськими окупантами у Бучі, - омбудсмен
Російські нелюди ґвалтують українських дітей на очах у їхніх батьків.
На Драмтеатр Маріуполя скинули надпотужну бомбу: там переховувались тисячі містян з дітьми На Драмтеатр Маріуполя скинули надпотужну бомбу: там переховувались тисячі містян з дітьми
Через жорстокі бої неможливо добратися до театру та витягнути з-під завалів людей.
Loading...
Load next