Ядерний тероризм з боку росії посилюється: над Запорізькою АЕС пролетіли дві крилаті ракети

Ядерний тероризм з боку росії посилюється: над Запорізькою АЕС пролетіли дві крилаті ракети
Запорізька АЕС, найбільша атомна станція в Європі, була захоплена російськими військовими після танкового обстрілу в ніч на 4 березня 2022 року і досі перебуває під контролем загарбників.

Сьогодні, о 6:41 та 6:46 дві крилаті ракети ворога пролетіли на низькій висоті над майданчиком Запорізької АЕС у напрямку м. Запоріжжя. Згодом у Запоріжжі зафіксували вибухи від попадання російських крилатих ракет.

Про це пише ПравдаТУТ News з посиланням на Енергоатом.

Ядерний тероризм з боку росії посилюється, загроза стає дедалі гіршою. За 36 років після Чорнобильської трагедії росія наражає весь світ на небезпеку повторення ядерної катастрофи!

Проліт ракет на низькій висоті безпосередньо над майданчиком ЗАЕС, де розташовані 7 ядерних установок з величезною кількістю ядерного матеріалу, створює величезні ризики. Адже ракети можуть влучити в одну чи кілька ядерних установок, а це загрожує ядерною та радіаційною катастрофою всьому світові, — наголосив керівник ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

Нагадаємо, Запорізька АЕС – найбільша атомна станція в Європі – була захоплена російськими військовими після танкового обстрілу в ніч на 4 березня 2022 року і досі перебуває під контролем загарбників. Безпосередньо на майданчику ЗАЕС окупанти також тримають важку техніку та боєприпаси, фактично перетворивши станцію на військову базу та тероризуючи персонал станції й населення міста-супутника.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Російські війська намагаються зміцнити свої позиції біля Запорізької АЕС Російські війська намагаються зміцнити свої позиції біля Запорізької АЕС
Зокрема вони будуть там фортифікаційні споруди.
"Його замочили" – рашисти обговорюють спробу вбивства співробітника Запорізької АЕС (відео) "Його замочили" – рашисти обговорюють спробу вбивства співробітника Запорізької АЕС (відео)
Деталі злочину досі залишаються невідомими.
Loading...
Load next