"Його замочили" – рашисти обговорюють спробу вбивства співробітника Запорізької АЕС (відео)

"Його замочили" – рашисти обговорюють спробу вбивства співробітника Запорізької АЕС (відео)
Деталі злочину досі залишаються невідомими.

Перехоплення розмов окупантів розкривають деталі злочину рашистів проти персоналу Запорізької АЕС в захопленому Енергодарі. Йдеться про замах на життя Сергія Швеця – працівника енерго-ремонтного підрозділу АЕС.

Про це повідомляє Головне управління розвідки, передає ПравдаТУТ News.

Співробітники карального загону рашистів спочатку з’ясовують особисті дані Швеця. Потім дають наказ знайти його на робочому місці. Коли з’ясовується, що він залишив станцію після закінчення зміни, відправляють групу до місця проживання.

Останній дзвінок від рашиста з позивним «Ловець». Він звітує, що знайшли українця за домашньою адресою:

Адресу відпрацювали. У нього автомат, він чинив опір. Його «замочили». Він ще живий, але він не виживе. У нього декілька кульових поранень.

Відомо, що 24 травня рашисти розстріляли Сергія Швеця у власній квартирі. Ті поранення, які отримав Сергій, зазвичай вважаються несумісними з життям. Втім енергодарський міський голова Дмитро Орлов повідомив, що поранений залишається живим, хоча й перебуває у вкрай тяжкому стані.

Деталі злочину залишаються невідомими.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Дружини російських окупантів закликають своїх чоловіків ґвалтувати українських жінок (відео) Дружини російських окупантів закликають своїх чоловіків ґвалтувати українських жінок (відео)
Жінка сама запропонувала це загарбнику, єдиним її проханням було "аби їй він цього не розповідав".
"путін сказав все з землею рівняти": рф планує тотальне знищення українських міст (відео) "путін сказав все з землею рівняти": рф планує тотальне знищення українських міст (відео)
Якщо російські солдати ніяк не просунуться, деякі міста ОРДЛО, за вказівкою путіна, повністю знищуватимуть.
Loading...
Load next