Внаслідок успішного контрнаступу ЗСУ окупанти намагаються втекти до росії

Внаслідок успішного контрнаступу ЗСУ окупанти намагаються втекти до росії
Чи принаймні сховатися вглиб тимчасово захоплених територій.

 На Харківському напрямку внаслідок успішного контрнаступу українських Сил Оборони окупанти намагаються втекти вглиб тимчасово захоплених територій. Частина з них намагається перейти кордон з рф і виїхати на територію білгородської області.

Про це повідомляють у Головному управлінні розвідки, передає ПравдаТУТ News.

 Під час втечі рашисти займаються масовим мародерством, завантажуючи на машини відібрані в українців генератори, телефони, комп'ютери. Зафіксовано непоодинокі випадки грабунків шкіл. Зі спортзалів виносять навіть турніки та спортивні снаряди.

 В одному з сіл рашисти викрали автобус та покинули за 6 кілометрів. В ньому виявлено 36 тіл окупантів.

 Особовому складу підрозділів так званої «ДНР», що донедавна дислокувались в Ізюмі, довелося відступити на 60 кілометрів від міста, через відсутність поповнення боєкомплекту та палива. Їхні родичі шоковані розповідями про наступ України, оскільки в російських ЗМІ озвучується зворотна інформація – про успішний наступ рашистів.

Нагадаємо, рашисти завдали ракетного удару по перинатальному центру в Краматорську.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Зеленський повідомив про успіхи українських військ біля Оріхова Зеленський повідомив про успіхи українських військ біля Оріхова
Президент подякував українським захисникам за стійкість і успішне виконання бойових завдань на передові
В Одесі п'яний водій втікаючи від поліцейський протаранив дев'ять автівок В Одесі п'яний водій втікаючи від поліцейський протаранив дев'ять автівок
У стані алкогольного сп'яніння чоловік влаштував перегони із поліцейськими та водночас пошкодив дев'ять автівок. Згодом одеські патрульні затримали п'яного водія, який керував авто без посвідчення й намагався від них втекти.
Мер латвійського міста Огре зазнав поранення під час поїздки в Україну — ЗМІ Мер латвійського міста Огре зазнав поранення під час поїздки в Україну — ЗМІ
Голова муніципальної ради латвійського міста Огре Еґілс Гельманіс отримав поранення внаслідок російського обстрілу під час перебування в Україні
Loading...
Load next