«Ми здаємо свої позиції»: дружина окупанта розповіла йому про реальний стан справ на фронті (аудіо)

«Ми здаємо свої позиції»: дружина окупанта розповіла йому про реальний стан справ на фронті  (аудіо)

Головне управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МОУ) оприлюднило розмову російського військовослужбовця з дружиною, в якій вона бідкається на успіхи Збройних сил України та просить чоловіка будь-яким способом повернутись додому.

Мне пришло утром сообщение, что ты доступен, я хоть выдохнула. Я сильно переживала. Как там у вас, только честно? Я про вас вообще не знаю. В чатах так, мельком пишут про другие подразделения. Давай уезжай уже, это уже ненормально. Мы сейчас сдаем позиции. В Изюме Зеленский вовсю уже танцует. У нас говорят, что все нормально, это, якобы, перегруппировка идет. У нас тут собр в костроме собирают, туда направляют. белгород хуя*т вовсю, эвакуация идет. белгород! россию! - розповіла знервована росіянка.

Також вона наголосила, що керівництво в рф розповідає з екранів телевізорів, нібито, вони спеціально вивели солдат, щоб зберегти їх життя. Однак вона в цьому сумнівається.

У зв’язку з цим вона сказала чоловіку перевестися до тилу або написати відмову від участі у бойових діях, проте той заявив, що «ніяк не виїхати звідси»

У свою чергу, окупант пожалівся на втрату військових:

Вчера кадыровцы приезжали, ну их половина «покатила» (груз-200). 30 приехало, а осталось около 15, - заявив він.

Нагадаємо, що в Україні зʼявилась перша криптовалютна платіжна картка. Оформити картку weld можуть громадяни України старше 21 року.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 124
 
Loading...
Load next