Мінометнику окупантів дали 10 років в’язниці

Жителя селища Лозівський Слов’яносербського району Луганської області засудили до 10 років ув’язнення за службу у незаконному збройному формуванні так званої "народної міліції ЛНР". Повідомив Офіс генпрокурора у Telegram.
До 10 років ув’язнення засуджено мінометника "ЛНР". Прокурори у суді довели, що з липня 2015 року житель селища Лозівський Слов’яносербського району, маючи активну проросійську позицію, служив у незаконному збройному формуванні "народної міліції ЛНР". Він двічі укладав контракт на проходження "військової служби".
Повідомляється, що чоловік брав участь у бойових діях проти ЗСУ у складі "мінометного взводу", що дислокувався в місті Алчевськ. Він також періодично виїжджав на лінію бойового зіткнення та заступав у добові наряди з метою охорони складів з боєприпасами.
Під час повномасштабного російського вторгнення в Україну воював у лавах окупантів у Лисичанську та Гірському.
Суд визнав чоловіка винним за посягання на територіальну цілісність України та створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань та засудив його до 10 років в’язниці.
Нагадаємо, що ЗСУ вдарили по позиціях ворога на лівому березі Дніпра і в районі Кінбурнської коси – командування.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com





