росія тримає в Чорному морі три ракетоносії 24 "Калібрів"

росія тримає в Чорному морі три ракетоносії 24 "Калібрів"

У Чорному морі перебувають три російських кораблі-носії крилатих ракет "Калібр", загальний залп становить близько 24 ракет. Повідомляє Військово-морські сили ЗС України.

У Чорному морі на бойовому чергуванні знаходиться 11 ворожих кораблів, серед яких 3 носії крилатих ракет "Калібр", загальний залп складає близько 24 ракети. В Азовському морі ворог продовжує контролювати морські комунікації, утримуючи на бойовому чергуванні 2 кораблі, - ідеться в повідомленні.

Речник ОК "Південь" Владислав Назаров у Telegram зауважує, що "штормова погода триває і це сприятиме підвищенню мінної загрози у прибережних водах і територіях". Він закликав утриматися від відвідування узбережжя і купань у заборонених місцях.

Також в Середземному морі, як вказує ВМС ЗСУ, – 10 ворожих кораблів, з них 5 носіїв крилатих ракет "Калібр", загальний залп – 72 ракети.

Нагадаємо, що наші військові уразили 4 райони зосередження окупантів та 3 склади боєприпасів (відео).

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 45
 
Читайте також
Росія закрила доступ іноземним кораблям у води Чорного моря Росія закрила доступ іноземним кораблям у води Чорного моря
Російська Федерація перекрила акваторію Чорного моря у трьох районах поблизу окупованого Криму, цим самим закривши доступ іншим іноземним суднам.
Пальне з російських танкерів: ДБР викрило схему контрабанди в портах Одеси (відео) Пальне з російських танкерів: ДБР викрило схему контрабанди в портах Одеси (відео)
Окрім цього було виявлено порушення в діяльності митних складів на терміналах, де зберігалися ввезені нафтопродукти. Інформаційні листи про порушення направлені до органів державного нагляду, призначені службові перевірки.
Loading...
Load next