Нардепа від ОПЗЖ Волошина підозрюють у держзраді

Нардепа від ОПЗЖ Волошина підозрюють у держзраді

Нардепу від забороненої партії ОПЗЖ Олегу Волошину повідомили про підозру у державній зраді. Повідомила СБУ у Telegram.

На основі доказів, які зібрала контррозвідка СБУ, підозру у державній зраді отримав народний депутат України Олег Волошин.

Як свідчать матеріали слідства, протягом 2020-2021 років цей парламентар сприяв військово-політичному керівництву рф у підривній діяльності проти України.

У службі підкреслили, що Волошин цілеспрямовано маніпулював суспільною думкою українців в інтересах росії. У своїх виступах та інтерв’ю нардеп подавав викривлену інформацію про військово-політичну та соціальну сферу України.

У рамках кримінального провадження за держзраду, ККУ СБУ спільно з ДБР проводить слідчі дії за адресами реєстрації фігуранта та його родичів.

Також повідомляється, що проводиться комплекс заходів щодо притягнення Волошина, який наразі переховується за кордоном, до справедливої відповідальності.

Нагадаємо, що ракетна атака по Україні: де пролунали вибухи, спрацювало ППО.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Зіпсували піджак за 60 тисяч: у Харкові депутата від ОПЗЖ облили "їдкою жовтою рідиною"(відео) Зіпсували піджак за 60 тисяч: у Харкові депутата від ОПЗЖ облили "їдкою жовтою рідиною"(відео)
Депутат поскаржився, що невідомий чоловік обливши його жовтою рідиною зіпсував піджак за 60 тисяч.
Прихильника «ОПЗЖ» Ширяєва залишили під вартою на два місяці Прихильника «ОПЗЖ» Ширяєва залишили під вартою на два місяці
Справа стосується рейдерського захоплення агропідприємства на Харківщині у 2018 році.
Іллю Киву позбавили права на нагородну зброю через "негідну поведінку" (відео) Іллю Киву позбавили права на нагородну зброю через "негідну поведінку" (відео)
Денис Монастирський наголосив, що усі перед законом рівні, і народні депутати — це не виняток.
Loading...