Комісія ООН відвідає Київ і Умань в рамках розслідувань порушень прав людини під час війни

Комісія ООН відвідає Київ і Умань в рамках розслідувань порушень прав людини під час війни

Члени міжнародної комісії ООН з розслідування порушень прав людини, спричинені агресією РФ проти України, 28 серпня починають свій третій візит до нашої країни. 

Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

Вони відвідають Київ та Умань Черкаської області з метою розслідування утисків прав людини, а також порушень міжнародного гуманітарного права. Також представники ООН зустрінуться з жертвами та свідками порушень.

Як відомо, свій перший візит комісія здійснила у чотири регіони України, де комісари зосередилися на дослідженні ситуації у Києві, Бучі, Ірпені, Харкові та Сумах.

В оприлюдненій доповіді повідомлялося, що російською владою було скоєно численну кількість порушень у сфері міжнародного права, прав людини та міжнародного гуманітарного права у багатьох регіонах України та у самій РФ.

Багато з цих порушень прирівнюються до воєнних злочинів та включають умисні вбивства, напади на цивільних осіб, незаконне позбавлення волі, тортури, зґвалтування, примусове переміщення та депортацію дітей.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Чехії закликав зупинити замороження війни в Україні

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Масові святкування в період карантину: Тищенко влаштував вечірку для своєї дружини Масові святкування в період карантину: Тищенко влаштував вечірку для своєї дружини
У київській поліції відкрили кримінальне провадження щодо порушення карантинних вимог в одному з готелів столиці, де день народження дружини святкував депутат від "Слуги народу", Микола Тищенко.
СБУ "спіймало на гарячому" начальника кримінальної поліції, під час отримання хабаря СБУ "спіймало на гарячому" начальника кримінальної поліції, під час отримання хабаря
Служба безпеки України затримала на хабарі начальника відділу кримінальної поліції одного з управлінь поліції Києва.
На Київщині знайшли 2-річного хлопчика, який усю ніч просидів у лісі На Київщині знайшли 2-річного хлопчика, який усю ніч просидів у лісі
У селі Рагівка Вишгородського району Київської області, 14 квітня зник дворічний хлопчик. Батьки дитини протягом п'яти годин намагались самостійно відшукати дитину, однак усі спроби були марними.
Loading...
Load next