"Хвороба легіонерів": у Польщі кількість жертв зросла до 16

"Хвороба легіонерів": у Польщі кількість жертв зросла до 16

У Підкарпатському воєводстві Польщі вже 16 осіб стали жертвами легіонельозу – легеневої інфекції, яка передається через вдихання інфікованих водних бризок.

Про це свідчать дані санітарної інспекції, повідомляє RMF24.

У померлих були супутні захворювання.

Також було підтверджено два нові випадки інфікування легіонелою. Загалом кількість хворих на легіонельоз зросла до 155.

Усі пацієнти госпіталізовані до лікарень у Жешуві, Жешувському повіті, Дебіці, Перемишлі, Колбушові, Ланьцуті, Сендзішуві Малопольському, Ясло та Любліні.

Епідеміологічне розслідування все ще триває, щоб визначити джерело інфекції.

Очікується, що в четвер санітарна інспекція повідомить про результати наступних проб води, відібраних для лабораторних досліджень.

Нагадаємо, У Полтаві затримали скандального блогера, що ображав військових

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
У Польщі в лікарні від важких опіків помер 23-річний українець (фото) У Польщі в лікарні від важких опіків помер 23-річний українець (фото)
Хлопець зустрічався із дівчиною, яка є вагітною від нього та найближчим часом пара збиралася одружитись.
22-річний українець випав із вікна гуртожитку в Польщі та загинув 22-річний українець випав із вікна гуртожитку в Польщі та загинув
У Польщі внаслідок падіння з вікна на третьому поверсі гуртожитку Люблінського технологічного університету на вулиці Надбистшицькій загинув 22-річний студент з України.
Били, душили та травили газом: у Польщі після жорстокого побиття поліцейськими помер 25-річний українець (фото) Били, душили та травили газом: у Польщі після жорстокого побиття поліцейськими помер 25-річний українець (фото)
Дані відеомоніторингу свідчать: польські поліцейські після затримання застосували до чоловіка неадекватну до ситуації фізичну силу, в результаті чого він помер. Вони били його кийками та ногами, закували у наручники й пускали в обличчя перцевий газ.
Loading...
Load next