У Вірменії пройдуть спільні вірмено-американські навчання

У Вірменії пройдуть спільні вірмено-американські навчання

У рамках підготовки до участі в міжнародних миротворчих місіях у Вірменії з 11 до 20 вересня пройдуть спільні вірмено-американські військові навчання. 

Про це повідомляє Міністерство обороні Вірменії. 

Під час навчань відпрацьовуватимуть стабілізаційні дії між сторонами, які конфліктують, під час миротворчих місій. Навчання "Партнер Орел-2023" проходитимуть на базі вірменського навчального центру "Зар".

Метою навчань є підвищення рівня оперативної сумісності підрозділів, які беруть участь у міжнародних миротворчих місіях у рамках миротворчих операцій, обмін передовим досвідом управління та тактичного зв’язку, а також підвищення готовності вірменського підрозділу до планової оцінки "Концепції оперативного потенціалу" програми НАТО, ‒ йдеться у заяві.

Відомо, що підрозділи, які готуються до міжнародних миротворчих операцій, регулярно беруть участь у подібних спільних навчаннях в країнах-партнерах. 

Нагадаємо, У "Дії" відтепер можна надсилати копію студентського квитка

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
У США помер консул України в Детройті У США помер консул України в Детройті
В американському Детройті (штат Мічиган) помер почесний консул України Богдан Федорак, який працював на посаді з 2001 року.
США може відправити свої військові кораблі у Чорне море через ситуацію із Росією США може відправити свої військові кораблі у Чорне море через ситуацію із Росією
Америка розглядає можливість відправлення військових кораблів у Чорне море протягом найближчих декількох тижнів. В такий спосіб хочуть підтримати Україну через посилену військову присутність РФ біля українських кордонів.
Loading...
Load next