З Донеччини евакуювали людей з обмеженими фізичними можливостями ‒ ДСНС

Рятувальники Донеччини продовжують надавати допомогу мешканцям області, які хочуть евакуюватись в більш безпечні регіони країни.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області.
Співробітники Служби порятунку надали допомогу під час перевезення з пункту збору та реєстрації в Покровську до місця посадки в евакуаційний потяг 14 людям, з них 5 людей з обмеженими фізичними можливостями, ‒ наголосили у ДСНС.
Також рятувальники допомогли під час евакуації в Покровському районі 25 людям, з них 5 маломобільних людей.
Нагадаємо, Україні вдалось повернути 51 загиблого українського військового
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа

18-річний школяр Маттео Паз розробив алгоритм штучного інтелекту, який допоміг виявити понад півтора мільйона раніше невідомих космічних об'єктів.
Loading...
Load next