Єврокомісія планує продовжити тимчасовий захист для українців до 2025 року

Єврокомісія планує продовжити тимчасовий захист для українців до 2025 року

Європейська комісія запропонувала продовжити тимчасовий захист для українців, які втекли війни рф проти України, з 4 березня 2024 року до 3 березня 2025 року.

Про це повідомили на офіційному сайті Єврокомісії.

Це забезпечить певність і підтримку для понад 4 мільйонів осіб, які користуються захистом у всьому ЄС, ‒ зазначили у комісії.

ЄС активував Директиву про тимчасовий захист 4 березня 2022 року за одностайним рішенням держав-членів і її було автоматично продовжено на один рік.

Комісія вважає, що причини для тимчасового захисту залишаються і тому тимчасовий захист варто продовжити як необхідну відповідь на поточну нестабільну ситуацію, яка ще не сприяє безпечному та тривалому поверненню тих, хто користується тимчасовим захистом.

Нагадаємо, ДБР відкрило кримінальне провадження за фактом знущань у військкоматі на Львівщині (ВІДЕО)

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Від воєнного злочину – до геноциду: історії людей, що неможливо збагнути (відео) Від воєнного злочину – до геноциду: історії людей, що неможливо збагнути (відео)
Слідча група Міжнародного кримінального суду вже працює в Україні щодо збирання доказів. Очевидно, що вони свідчитимуть не лише про воєнні злочини, а й про злочини проти людяності.
Loading...
Load next