У Нідерландах закрили найбільше родовище газу в Європі через землетруси

У нідерландському місті Гронінген перекрили найбільше в Європі газове родовище через регулярні землетруси.
Про це повідомляє RTV Noord.
Родовище працювало протягом 60 років. Відкрити його зможуть лише наступного року, якщо будуть сильні морози. Остаточно закрити родовище планують 1 жовтня 2024 року. Останній «газовий рік» тривав з 1 жовтня 2022 до сьогодні.
Для Гронінгену стали серйозною проблемою землетруси, які виникали через розробку родовища. За останні дні роботи з родовища видобули два мільйони кубометрів газу, тоді як у 1970-х добовий показник становив 350 мільйонів кубометрів.
Нагадаємо, «Укрнафта» готує до будівництва нові свердловини на заході України
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Новина про запровадження нової банкноти номіналом 2000 гривень викликала жваве обговорення серед українців.

Вишневий сік перед сном може стати природним засобом для покращення якості сну та зменшення запальних процесів.

Відомий військовий історик Філліпс О'Браєн закликав США «забрати» Михайла Федорова, якщо Київ зважиться на кадрове рішення
Loading...
Load next 

