Мелітопольські партизани підірвали авто окупантів ‒ Федоров

У тимчасово окупованому Мелітополі вночі підірвали автівку загарбників, які саме вантажили в неї награбоване в місцевих мешканців.
Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.
За уточненою інформацією, нічний вибух у Мелітополі - це мінус авто з окупантами-мародерами. Вони регулярно відслідковували і грабували порожні квартири міста. А в цей час окупантів відслідковували наші сили спротиву. Під час чергового нічного полювання в районі Авіамістечка, саме в момент завантаження награбованого в авто і стався вибух, ‒ зазначив Федоров.
Нагадаємо, Окупанти на Луганщині відкривають центри підготовки підлітків для фронту ‒ ОВА
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Засмага може виглядати як символ здоров’я та відпочинку, але насправді вона є реакцією шкіри на ушкодження ультрафіолетовим випромінюванням.

Якщо ваш Android-смартфон розряджається вночі, навіть коли ви його не використовуєте, винна не батарея, а приховане налаштування системи.

Redmi Note 17 Pro отримав акумулятор на 9000 мАг із п’ятирічною гарантією — виробник обіцяє безоплатну заміну, якщо батарея втратить більше 20% ємності раніше цього терміну.
Loading...
Load next 

