Парламент Чехії продовжив тимчасовий захист для біженців з України

Парламент Чехії продовжив тимчасовий захист для біженців з України

Нижня палата парламенту Чехії схвалила можливість продовження тимчасового захисту для українських біженців ще на рік, а саме, до кінця березня 2025 року.

Про це повідомляє Радіо Прага.

Процедура продовження буде практично такою самою, як і цього року. Зазначається, що депутати обмежили час, протягом якого біженці можуть залишатися у безкоштовному тимчасовому житлі, та змінили порядок депортації людей, які мають тимчасовий захист.

Тепер законопроєкт буде переданий на розгляд до Сенату.

Тимчасовий захист дозволяє біженцям отримати доступ до державного медичного страхування, освіти та ринку праці. Для його продовження, згідно з законопроєктом, українцям спочатку доведеться зареєструватись в електронному вигляді до 15 березня 2024 року.

При цьому необхідно забронювати дату для особистого візиту до МВС. Там видадуть візову наклейку, яка підтверджує статус тимчасового захисту. Для отримання наклейки необхідно буде з'явитися до кінця 2024 року.

Українським біженцям доведеться надавати підтвердження про наявність житла із офіційно завіреним підписом власника нерухомості чи орендодавця.

Нагадаємо, У Німеччині друга група військових ЗСУ завершила навчання на ЗРК Patriot

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Від воєнного злочину – до геноциду: історії людей, що неможливо збагнути (відео) Від воєнного злочину – до геноциду: історії людей, що неможливо збагнути (відео)
Слідча група Міжнародного кримінального суду вже працює в Україні щодо збирання доказів. Очевидно, що вони свідчитимуть не лише про воєнні злочини, а й про злочини проти людяності.
Loading...
Load next