Окупанти будують новий військовий шпиталь у Криму

Окупанти будують новий військовий шпиталь у Криму

Росіяни в тимчасово окупованому Криму будують новий військовий шпиталь. Це зумовлено великими втратами ворожої армії у війні проти України.

Про це повідомив Центр нацспротиву.

Шпиталь будують у тимчасово окупованому Севастополі. Згідно із задумом, там мають уміщуватися 150 осіб. Здати шпиталь в експлуатацію планують до весни 2024 року.

Відтак окупанти й надалі будуть використовувати цивільну інфраструктуру та обмежувати право місцевих на отримання медичної допомоги, - зауважили в ЦНС.

Нагадаємо, Польща знову вимагатиме від ЄС скасування "транспортного безвізу" для України - Моравецький

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next