Німецькі митники заявили, що вилучатимуть підсанкційні товари з посилок із рф

Німецькі митники заявили, що вилучатимуть підсанкційні товари з посилок із рф

Напередодні Різдва і Нового року митниця Німеччини нагадала про заборону на імпорт з Росії широкого кола товарів у рамках запроваджених ЄС санкцій за її агресію проти України і попередила, що вилучатиме такі товари з посилок, що надходять з РФ.

Про це повідомляють у роз'ясненні німецького відомства, яке надійшло у розпорядження DW.

Підсанкційні товари можуть бути заарештовані та конфісковані митницею, - йдеться у повідомленні.

Німецька митниця при цьому посилається на введені 31 липня 2014 року штрафні заходи за дії РФ, що дестабілізують Україну, які включають заборону ввезення до Європейського Союзу широкого спектру товарів.

Під ембарго підпадають також багато видів товарів, які зазвичай містяться в посилках до свят - целюлоза та папір, деревина та вироби з дерева, каміння та дорогоцінні метали, сигарети, пластмаси та хімічна продукція, у тому числі косметика, зазначається у документі.

Подарункові посилки, що надсилаються приватними особами з Росії іншим приватним особам на території ЄС, не є винятком із санкційного режиму.

При цьому, попри повідомлення деяких ЗМІ, книги та дитячі іграшки під санкції не потрапляють. Це випливає з доповнень до відповідних постанов ЄС, в яких міститься докладний перелік підсанкційних товарів.

Нагадаємо, Понад 200 евакуаційних рейсів організовано для постраждалих від війни - МОЗ

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Попри війну в Україні: Німеччина збільшила імпорт з росії на 60% Попри війну в Україні: Німеччина збільшила імпорт з росії на 60%
німецько-український товарообіг знизився на 11%
На двох митних постах ДБР затримало російських диверсантів На двох митних постах ДБР затримало російських диверсантів
Двоє чоловіків були громадянами РФ.
Loading...
Load next