Зниклими безвісти за два роки війни в Україні вважаються 23 тисячі людей - Червоний Хрест

Зниклими безвісти за два роки війни в Україні вважаються 23 тисячі людей - Червоний Хрест

У результаті російсько-українського міжнародного збройного конфлікту, який триває вже майже два роки, зниклими безвісти вважаються 23 тис. людей.

Такі дані станом на 19 лютого оприлюднив Міжнародний Комітет Червоного Хреста.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста працює, аби з’ясувати долю 23 000 людей, сім’ї яких не мають звісток від них – або тому, що вони потрапили в полон чи були вбиті, або тому, що зв’язок із ними було втрачено після того, як вони залишили свій дім, - зазначається у пресрелізі організації.

У МКЧХ поінформували, що до кінця січня 2024 року у співпраці з національними товариствами Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в Україні, Росії та інших країнах, МКЧХ допоміг 8 тисячам родин отримати інформацію про долю чи місцезнаходження їхніх зниклих безвісти близьких.

Зазначається також, що протягом останніх двох років МКЧХ отримав понад 115 000 звернень – телефоном, через онлайн-форми, листами чи особисто – від сімей у Росії та Україні, які розшукують своїх зниклих безвісти родичів.

Нагадаємо, 15 років за ґратами проведе інформатор фсб, який наводив російські С-300 на Краматорськ

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання поблизу кордону із Росією СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання поблизу кордону із Росією
Від сьогодні, 14 квітня, Служба безпеки України розпочинає масштабні антитерористичні навчання на Харківщині, поблизу українсько-російського кордону.
На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків
Російська Федерація не приховує того, що долучає до своїх навчань у Чорному морі військову техніку. Зокрема йдеться про понад 50 військових бойових літаків.
Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною
У Воронезькій області, яка межує з Україною, помітили колону з оперативно-тактичними ракетними комплексами "Іскандер".
Loading...
Load next