РФ провела в Маріуполі спрямований на підлітків мілітаристський форум - ЦНС

РФ провела в Маріуполі спрямований на підлітків мілітаристський форум - ЦНС

У тимчасово окупованому Маріуполі російські загарбники провели молодіжний форум "Троянда Донбасу", на якому ворог героїзував воєнних злочинців.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

На форумі, який був спрямований на молодь, "підліткам промивали мізки й героїзували воєнних злочинців, які й причетні до знищення міста".

Місто, яке було майже повністю знищено росіянами, використовується ворогом для поширення своєї антилюдської ідеології, - додають у ЦНС.

Нагадаємо, Європейські солдати не воюватимуть в Україні - міністр оборони Естонії

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання поблизу кордону із Росією СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання поблизу кордону із Росією
Від сьогодні, 14 квітня, Служба безпеки України розпочинає масштабні антитерористичні навчання на Харківщині, поблизу українсько-російського кордону.
На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків
Російська Федерація не приховує того, що долучає до своїх навчань у Чорному морі військову техніку. Зокрема йдеться про понад 50 військових бойових літаків.
Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною
У Воронезькій області, яка межує з Україною, помітили колону з оперативно-тактичними ракетними комплексами "Іскандер".
Loading...
Load next