Українські прикордонники присікли контрабанду цигарок до Румунії на 150 тис. грн

Українські прикордонники присікли контрабанду цигарок до Румунії на 150 тис. грн

На кордоні з Румунією прикордонники завадили контрабанді цигарок на 150 тис. грн. Пачкарі, які хотіли їх переправити, втекли.

Про це повідомило Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

1 квітня уночі прикордонники Чернівецького загону завадили контрабанді цигарок до Румунії. Властиво, під час реалізації оперативної інформації прикордонний наряд відділу "Селятин" на одній з гірських ділянок українсько-румунського кордону виявив двох невідомих осіб з пакунками за спиною. З появою військовослужбовців чоловіки покинули свої ноші та почали втікати. У їхніх пакунках прикордонники знайшли 2 тисячі пачок сигарет без марок акцизного податку України.

Як зауважили у Держприкордонслужбі, після оформлення відповідних документів вилучений товар передали співробітникам правоохоронних органів. За попередньою оцінкою його вартість складає понад 150 тисяч гривень.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: Протягом доби зафіксовано 61 бойове зіткнення

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Заховав між вишнями: на кордоні з Румунією виявили близько 400 ящиків контрабандни (відео) Заховав між вишнями: на кордоні з Румунією виявили близько 400 ящиків контрабандни (відео)
Нелегально перевести вантажівкою контрабанду сигарет намагався українець, який прямував у Румунію.
На Волині контрабандисти гелікоптером переправляли сигарети через кордон (фото) На Волині контрабандисти гелікоптером переправляли сигарети через кордон (фото)
Правоохоронців СБУ викрили міжрегіональних контрабандистів, які незаконно переправляли гелікоптером сигарети на загальну суму до 30 тисяч доларів щодня.
На кордоні з Румунією чоловік намагався перевезти контрабанду у торті "Наполеон" (відео) На кордоні з Румунією чоловік намагався перевезти контрабанду у торті "Наполеон" (відео)
Учора, 23-річний мешканець Чернівецької області намагався перетнути кордон із набитим сигаретами тортом "Наполеон".
Loading...
Load next