Кабмін затвердив доплати у 70 тисяч гривень військовим "на нулі"

Кабмін затвердив доплати у 70 тисяч гривень військовим "на нулі"

Кабінет міністрів ухвалив постанову про доплати у розмірі 70 тисяч гривень для військовослужбовців, які перебувають на передовій.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

На виконання спільної ініціативи Верховної ради й уряду сьогодні встановили доплату в розмірі 70 тис. гривень для військовослужбовців та поліцейських, які виконують бойові завдання на першій лінії. Одноразова винагорода нараховуватиметься за кожні 30 днів виконання таких завдань, – заявив він.

70 тисяч військові будуть отримувати додатково до зарплати 20-25 тисяч та бойових доплат у розмірі 100 тисяч гривень.

Нагадаємо, Російські атаки змусили Україну обирати між забезпеченням ППО на фронті або населених пунктів - ISW

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
На Великдень бойовики лише один раз порушили режим "тиші" на Донбасі На Великдень бойовики лише один раз порушили режим "тиші" на Донбасі
Серед українських військових втрат нема, однак російські окупанти відкривали вогонь з великокаліберних кулеметів неподалік Катеринівки.
На Донбасі загинув український боєць 93-ї бригади "Холодний Яр" з Кривого Рогу (фото) На Донбасі загинув український боєць 93-ї бригади "Холодний Яр" з Кривого Рогу (фото)
Сьогодні на Донбасі загинув 37-річний боєць 93-ї бригади "Холодний Яр" Дмитро Товчигречка. Чоловік призвався на службу у січні 2021 року, це була його перша ротація.
Доба на Донбасі перед Великоднем: проросійські бойовики 12 разів порушили режим "тиші" Доба на Донбасі перед Великоднем: проросійські бойовики 12 разів порушили режим "тиші"
Протягом доби 1 травня бойовики 12 разів порушили режим тиші, внаслідок чого з української сторони є один військовий отримав поранення.
Loading...
Load next