Бойові дії та негода позбавили українців світла у семи областях, - Міненерго

Бойові дії та негода позбавили українців світла у семи областях, - Міненерго

Бойові дії призвели до знеструмлення 1087 абонентів станом на сьогодні.

Про це повідомляє Міністерство енергетики України.

Газовики активно відновлюють газопостачання, але внаслідок ворожих ударів в Дніпрі та Синельникова понад 150 споживачів відключені від газу.

Донецька область:

  • Минулої доби газовики успішно відновили газопостачання 106 споживачам.

Запорізька область:

  • Ворожі обстріли призвели до залишення без електрики 3730 абонентів у 50 населених пунктах.

Кіровоградська область:

  • Минулої доби дві повітряні лінії 10 кВ вимкнуті, що призвело до залишення без електрики 162 абонентів в одному з населених пунктів. 

Сумська область:

  • Внаслідок ворожих обстрілів та негоди відключено 118 абонентів у 2 населених пунктах. Загалом через обстріли електроенергія відсутня у 3,8 тисячі точок обліку у 67 населених пунктах.  У місті Білопілля внаслідок  обстрілу пошкоджено газопровід, відключено 8 абонентів.

Харківська область:

  • У зв'язку з мережевими обмеженнями продовжується використання графіків відключень споживачів. Також через бойові дії відключено 18,6 тисячі точок обліку.

Херсонська область:

  • Енергетики відновили електропостачання в 9 населених пунктах, але через складні метеоумови понад 1,4 тисячі точок обліку залишаються без електрики. У Херсоні без світла залишається 2,8 тисячі точок обліку, а по області 27,2 тисячі абонентів у 54 населених пунктах.

Чернігівська область:

  • Внаслідок ворожих обстрілів та негоди залишаються без електрики понад 1,2 тисячі абонентів у 25 населених пунктах. Тривають відновлювальні роботи.

Нагадаємо, Лавров назвав Швейцарію "відверто ворожою" до рф

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Внаслідок негоди в Україні знеструмлені понад 100 населених пунктів Внаслідок негоди в Україні знеструмлені понад 100 населених пунктів
У шести українських областях мешканців 109 населених пунктів залишились без світла через негоду. Найбільше постраждали дві області - Сумська та Дніпропетровська.
В Україні через грозу та вітер 80 населених пунктів залишились без електрики В Україні через грозу та вітер 80 населених пунктів залишились без електрики
Через сильні пориви вітру та грози без електроенергії в Україні залишилися 80 населених пунктів. Стосується це населених пунктів у Дніпропетровській, Кіровоградській, Донецькій, Київській та Сумській областях.
Loading...
Load next