На ТОТ росіяни змушують студентів робити окопні свічки

На ТОТ росіяни змушують студентів робити окопні свічки

На тимчасово окупованих територіях російські загарбники змушують студентів робити окопні свічки.

Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

Виготовлення студентами окопних свічок російська пропаганда подає нібито як "громадську ініціативу". Водночас за цю "ініціативу" зараховується залік.

Лубінець заявив, що це лише один із заходів, що їх росіяни застосовують до студентів та дітей на ТОТ. Приміром, значну роль у роспропаганді відіграють так звані військово-патріотичні рухи, серед яких – "Юнармія". Поширені також "кадетські класи", у яких дітей перевиховують, нав’язують їм ворожі наративи та готують до війни проти України.

Усі дії ворога спрямовані на те, щоб стерти ідентичність українських дітей. І світова спільнота має відреагувати на такі дії РФ. Адже це порушення міжнародного гуманітарного права та Женевських конвенцій, – наголосив Лубінець.

Нагадаємо, Британія переведе оборонну промисловість на військову основу

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
На Донбасі поранено двох військових та чотири рази порушено режим тиші На Донбасі поранено двох військових та чотири рази порушено режим тиші
За минулу добу російсько-окупаційні війська на Донбасі чотири рази порушили режим припинення вогню, один з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.
Окупанти готуються до взяття всієї Херсонщини під свій контроль, - ОК "Південь" (відео) Окупанти готуються до взяття всієї Херсонщини під свій контроль, - ОК "Південь" (відео)
Противник на Миколаївщині, Херсонщині продовжує ведення бойових дій на зайнятому рубіжі.
Loading...
Load next