Росіяни накопичують і перекидають сили в напрямку Сум, - Жорін

Росіяни накопичують і перекидають сили в напрямку Сум, - Жорін

Заступник командира 3-ї ОШБр Максим Жорін заявив, що станом на вівторок, 21 травня, росіяни накопичують і перекидають сили в напрямку Сум.

Про це повідомив заступник командира 3-ї ОШБр Максим Жорін.

Що стосується Сум, то тут відбувається накопичення та перекидання сил ворога. Поки що кількість говорить про аналогічну задачу - відтягування сил української армії. Ну а коли говорять про кадирівців, то це взагалі на якийсь несерйозний лад налаштовує, - сказав Жорін.

За словами Жоріна, він не думає, що росіяни зможуть взяти Харків.

Та скоріш за все взяття міста і не стоїть сьогодні на меті у РФ. Посилення тиску буде - бачимо з даних розвідки. Але це все одно більше схоже на задачу з розтягування наших ресурсів, ослаблення сил на інших напрямках та зменшення наших резервів, - йдеться у повідомленні.

Ситуація на фронті досить складна. Максим Жорін наголосив, що легше найближчим часом точно не буде. На Україну чекає важке літо з важкими боями.

Нагадаємо, СБУ викрила мережу підпільних типографій, які підробляли документи для "легалізації" за кордоном

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
В Росії заявили про високу напругу на Донбасі В Росії заявили про високу напругу на Донбасі
В Кремлі зазначають, що напруга на Донбасі й надалі залишається "вищою, ніж норма". Зокрема прессекретар російського президента Дмитро Пєсков згадав й про можливу зустріч президентів України та Росії.
Loading...
Load next