Канада не відправлятиме своїх військових інструкторів до України

Канада не буде відправляти своїх військових інструкторів до України. Там вважають, що це поки не на часі.
Про це заявив міністр оборони країни Білл Блер, передає Reuters.
За його словами, наразі не склалася сприятлива ситуація, аби відправити канадських інструкторів до України.
Я думаю, що існує цілком зрозуміле занепокоєння щодо розширення тренувальної місії в Україні в даний час, — сказав Блер.
Reuters пише, що з 2015 року Канада підготувала 40 тисяч українських військових. А перед повномасштабним вторгненням росії в Україну, канадські інструктори переїхали до Великої Британії та Польщі, де продовжила навчання бійців Сил оборони.
Нагадаємо, Росіяни готують посібник для шкіл з "історії новоросії" - ЦНС
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

201-й день року (202-й в високосного року) в григоріанському календарі. До кінця року залишається 204 дні

Нове опитування показує, що значна більшість українців виступає категорично проти будь-яких територіальних поступок Росії
Loading...
Load next