Обстріл Слов’янська: Четверо поранених, серед них дворічна дитина

Постраждали чотири цивільні особи, серед яких дворічний хлопчик
3 січня російські війська обстріляли приватний сектор Слов’янська на Донеччині, попередньо використовуючи керовану авіабомбу з модулем УМПК. Внаслідок удару зруйновано та пошкоджено щонайменше 14 приватних будинків.
Про це повідомила Національна поліція України.
В результаті обстрілу поранення отримали чотири цивільні особи, серед яких 50-річний чоловік, дві жінки та дворічний хлопчик. Усіх постраждалих доставлено до медичних закладів.
На місці працювала слідчо-оперативна група, вибухотехніки поліції та інші профільні служби для документування наслідків атаки.
Нагадаємо, Окупанти на Торецькому напрямку перевдягаються у цивільних для обходу позицій ЗСУ
Анастасія Князєва - pravdatutnews.com
Читайте також

1 березня російські окупанти завдали удару по одному з із підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України. У ЗСУ призначили незалежну перевірку за участі військової контррозвідки

Внаслідок ракетного удару по Запоріжжю 18 січня постраждав Андріївський кафедральний собор Української православної церкви московського патріархату
Рекомендовані

Влада Монако заявляє про «зловмисний акт», а серед потерпілих припускають українського олігарха-втікача та його родину.

Середня температура очікується на 2-3 градуси вищою за норму.

У 2026 році на ринку залишаються кілька бюджетних смартфонів, які все ще варто купувати: від iPhone 17e з чіпом A19 до доступного Motorola Moto G.
Loading...
Load next 