У Росії атакували Новокуйбишевський НПЗ, що постачає пальне для армії

У Росії атаковано Новокуйбишевський нафтопереробний завод
У Росії атаковано Новокуйбишевський нафтопереробний завод.
Про це повідомив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко.
Новокуйбишевський НПЗ є одним із десяти найбільших у Росії, його потужність сягає 8,8 млн тонн нафти на рік. Підприємство виробляє широкий спектр нафтопродуктів, зокрема бензин, дизельне пальне та мазут, що мають критично важливе значення для транспорту і військової техніки.
За словами Коваленка, завод має стратегічне значення для російської армії, оскільки забезпечує стабільне постачання пального для військових операцій.
Нагадаємо, Росіяни вночі та вранці обстріляли Нікополь: пошкоджено цивільну інфраструктуру
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com
Читайте також

У ніч на 3 березня ударні безпілотники атакували Уфимський нафтопереробний завод у Росії, що розташований понад 1500 км від кордону з Україною
Рекомендовані

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

Космічний апарат Nyx, що вивозив на орбіту понад 150 капсул із ДНК та прахом людей, не зміг повернутися на Землю

У Великій Британії зафіксовано сотні повідомлень про серйозні ускладнення з підшлунковою залозою у пацієнтів
Loading...
Load next