"Адаптивний карантин працює": Шмигаль заявив, що потреби в тотальному локдауні немає

"Адаптивний карантин працює": Шмигаль заявив, що потреби в тотальному локдауні немає
Прем’єр зазначив, що деякі регіони зможуть перейти від "червоної" карантинної зони до "помаранчевої", якщо і далі дотримуватимуться жорстких карантинних обмежень.

Денис Шмигаль, прем'єр-міністр України повідомив, що ситуація з коронавірусом у деяких регіонах України вже стабілізувалася. Це, за словами Шмигаля, означає, що адаптивний карантин є ефективним.

Сьогодні, 7 квітня, відкриваючи засідання уряду він заявив, що запроваджувати тотальний локдаун по всій країні наразі немає потреби. Про це повідомляє Радіо Свобода.

" Фіксується зменшення кількості хворих та зниження навантаження на лікарні. Якщо така динаміка буде зберігатися надалі, то можливе повернення таких регіонів до помаранчевої зони ", – повідомив прем'єр.

Зокрема, він також подякував місцевим органам самоврядування, більшість із яких відповідально поставилися до карантинних обмежень і та "реальні дії проти епідемії коронавірусу".

" По деяких регіонах після запровадження "червоного" рівня епідеміологічної безпеки та відповідальної роботи місцевих органів влади спостерігається стабілізація ситуації з поширенням коронавірусу. Фіксується зменшення кількості хворих та навантаження на лікарні. Якщо така динаміка буде зберігатися надалі, то можливе повернення таких регіонів до "помаранчевої" зони ", – заявив прем'єр-міністр.

Однак, покращення епідеміологічної ситуації спостерігається лише у деяких областях, в більшості ж регіонів вона залишається напруженою, наголосив Шмигаль. Зокрема, він додав, що в такий складний час варто дотримуватись усіх обмежень, поки триває загальнонаціональна кампанія з вакцинації.

Читайте також
В Україні 10 282 нових випадків COVID-19: 250 пацієнтів померли В Україні 10 282 нових випадків COVID-19: 250 пацієнтів померли
За останню добу в Україні зафіксували 10 282 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 456 дітей та 161 медпрацівник.
В Україні виявили 16 235 нових випадків COVID-19 В Україні виявили 16 235 нових випадків COVID-19
Карантин в Україні триває. Станом на 22 квітня в Україні виявили 16 235 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.
Скільки коштують різні вакцини від COVID-19 Скільки коштують різні вакцини від COVID-19
Найдорожчою вакциною від коронавірусу у світі є китайська Sinopharm. Вартість однієї дози складає від 70 до 77 доларів.
Loading...
Load next