Львівська лабораторія вперше в Україні візьме на стажування 10 лікарів-інтернів

Львівська лабораторія вперше в Україні візьме на стажування 10 лікарів-інтернів
Львівська лабораторія “Ескулаб” першою в Україні запропонувала лікарям-інтернам підвищити кваліфікаційний рівень, пройшовши спеціальний курс підготовки на лабораторних потужностях компанії.

До участі у новому проекті зголосилися 10 лікарів-інтернів Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. Керуватимуть навчанням двоє лікарів-лаборантів з двадцятирічним стажем роботи.

Навчальний курс триватиме впродовж 2021-2022 років. Ініціативу схвалив Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації. А лабораторію “Ескулаб” внесено до переліку закладів з підготовки лікарів-інтернів за напрямом “Лабораторна діагностика.

В Україні “Ескулаб” працює вже 12 років, постійно розширюючи мережу лабораторій. Новий проект допоможе випускникам університету з перших днів інтернатури познайомитися з сучасними методами дослідження, навчитися працювати на сучасному обладнанні провідних виробників медтехніки, здобути нових навичок під проводом фахівців лабораторії.

"Робимо все для того, щоби наша лабораторія відповідала усім стандартам, не лише українським, а й міжнародним. Щоби йти в ногу з розвитком світової лабораторної діагностики, ми постійно підвищуємо кваліфікацію наших працівників, регулярно оновлюємо лабораторне обладнання", - повідомив Станіслав Луговський, медичний директор лабораторії “Ескулаб”. - І те, що лабораторію внесли в перелік баз підготовки для лікарів-інтернів, для нас є проявом довіри та визнання від медичного університету. Тепер у нас є можливість поділитись досвідом і знаннями, здобутими впродовж багатьох років роботи, з молодими лікарями-інтернами, які вирішили стати фахівцями з лабораторної діагностики”.

За словами Станіслава Луговського, Львівський медуніверситет, не єдиний, з яким співпрацює лабораторія.

“Восени 2020 року ми підписали угоду про співпрацю з Львівським національним університетом ім. І. Франка. Ця угода, зокрема, передбачає, що університет та лабораторія співпрацюватимуть у напрямку організації освітньо-наукового процесу, наближення його до європейських та міжнародних стандартів у сфері фундаментальних та прикладних наукових досліджень. Університет є базовою установою для освітнього процесу з підготовки фахівців у сфері лабораторної діагностики біологічних систем та організації наукових досліджень. А лабораторія є базовою установою проходження виробничих та науково-дослідних практик здобувачів вищої освіти біологічного факультету цього університету”, – повідомив Станіслав Луговський.

У майбутньому лабораторія планує підтримувати вищі навчальні заклади, які готують фахівців лабораторної діагностики.

“У нашій лабораторії працюють випускники медуніверситету. Мережа наших лабораторій постійно розширюється. Цього року ми відкрили велику лабораторію в Києві. Тому потребуємо найкращих спеціалістів. І вважаємо за необхідність підтримувати навчальні заклади, які готують спеціалістів з лабораторної діагностики”, – каже Станіслав Луговський.

Високий професіоналізм спеціалістів лабораторної діагностики є надважливим під час пандемії. Співпраця між університетами та лабораторією дає можливість студентам та інтернам отримані під час навчання знання поєднати з практикою. В майбутньому це допоможе розвинути цю сферу, що допоможе у реформуванні системи охорони здоров'я в цілому, сприятиме ефективній взаємодії між пацієнтами, державними і приватними медичними організаціями.

За матеріалами пресрелізу медичної лабораторії "Ескулаб".

Читайте також
Чому важливо вчасно перевіряти здоров'я: фахівці львівської лабораторії розповіли про кожну вікову групу Чому важливо вчасно перевіряти здоров'я: фахівці львівської лабораторії розповіли про кожну вікову групу
Кар’єрний зріст, пошук власного "я", подорожі, розваги з друзями турбують нас у 20 років. Відповідальність за сім’ю, періодичне відчуття втоми та бажання залишатись конкурентоспроможним – у 35. А яке місце у цьому переліку посідає здоров’я та турбота про нього – запитують фахівці львівської лабораторії "Ескулаб".
Директора Львівської інфекційної лікарні госпіталізували з Covid-19 Директора Львівської інфекційної лікарні госпіталізували з Covid-19
Його госпіталізували до тієї ж лікарні, яку він очолює.
Loading...
Load next