Коронавірус: Україна пережила пік смертності через захворюваність на COVID

Коронавірус: Україна пережила пік смертності через захворюваність на COVID
За даними Національної академії наук, Україна пройшла пік смертей від коронавірусу й наразі протягом останнього тижня спостерігається стабільне зменшення динаміки поширення Covid-19.

Про це йдеться на офіційному сайті Національної академії наук.

"Проміжне оновлення даних про загальну смертність дозволяє сформулювати попередню гіпотезу про те, що пік смертності з усіх причин вже пройдено в першій половині квітня, що узгоджується з динамікою зареєстрованих смертей від Covid-19", - повідомляють в НАН.

Зазначимо, що за останній тиждень в Україні стабільно зменшується кількість нових випадків за день. Уповільнення динаміки поширення коронавірусу становить близько 260 випадків на добу, або 14% за тиждень.

Зокрема також спостерігається й зменшення кількості нових смертельних випадків внаслідок захворюваності на коронавірусну інфекцію. Адже на початку квітня це показник бив усі антирекорди – 481 смерть станом на 7 квітня. Тепер же показники впав до 430, а на вихідних нижче 200.

"Крім зниження кількості випадків хвороби, знижується число нових госпіталізацій і в цілому зайнятих ліжок. Хоча загальна кількість ліжок у лікарнях також зменшується досить швидко, але ліжка у відділеннях інтенсивної терапії звільняються значно повільніше", - додають в Національній академії.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що Україна поступово виходить з третьої хвилі COVID-19. За його словами, у порівнянні з минулим і позаминулим тижнем кількість хворих зменшилася з майже 92 до 77 тисяч. Кількість госпіталізованих також зменшилася майже на 3 400 осіб. 

Читайте також
Україна може стати лідером в Європі внаслідок смертності від COVID-19 Україна може стати лідером в Європі внаслідок смертності від COVID-19
Україна вже в найближчі два тижні може вийти на перше місце за смертністю внаслідок великої кількості захворюваності на COVID-19 серед великих країн Європи.
В Україні зменшилась смертність від COVID-19: померло 84 пацієнти В Україні зменшилась смертність від COVID-19: померло 84 пацієнти
В Україні за добу захворіли на коронавірус 1 703 людини. Від ускладнень хвороби померли 84 пацієнти.
За добу в Україні підтвердили 5 094 нових випадків захворюваності на COVID За добу в Україні підтвердили 5 094 нових випадків захворюваності на COVID
Станом на сьогодні, 2 травня в Україн зареєстровано 2 083 180 випадків зараження коронавірусом, 5 094 з них виявили за останню добу.
Loading...
Load next