Штам "Дельта": Україна отримає спеціальні тести для виявлення штаму коронавірусу

Штам "Дельта": Україна отримає спеціальні тести для виявлення штаму коронавірусу
Це дозволить не тільки виявляти хворих на цей варіант інфекції, але і й також запобігати поширенню нового штаму.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) цього тижня, а саме до 25 липня, повинна доставити в Україну ПЛР-тести для виявлення штаму коронавірусу "Дельта". Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

На цьому тижні очікуємо поставку від Всесвітньої організації охорони здоров’я поставку ПЛР-тестів, які працюють виключно на "Дельту". Це нам дозволить поряд з секвенуванням (процес визначення мутацій коронавірусу) проводити ще додаткове ПЛР-тестування, - наголосив Ляшко.

Міністр відзначив, що за допомогою цих тестів та секвенування буде визначатись рівень циркуляції в Україні цього штаму. Ці тести також дозволять відібрати матеріал, дослідити його і в разі позитивного результату "поставити його на іншу плашку і досліджувати, а не "Дельта" це".

Так ми зможемо подивитися, чи не циркулює у нас "Дельта", - додав він.

Нагадаємо, що перший випадок штаму "Дельта" виявили на Закарпатті у двох пацієнтів, які контактували з чоловіком, який нещодавно повернувся з Російської Федерації, а саме з Санкт-Петербурга. Хворі лікувалися в обласній інфекційній лікарні в Ужгороді та згодом у них лабораторно підтвердили штам коронавірусу "Дельта".

 63
 
Читайте також
У центральній лікарні Києва в шістьох пацієнтів виявили штам "Дельта" У центральній лікарні Києва в шістьох пацієнтів виявили штам "Дельта"
В Олександрівській лікарні первинним тестуванням було виявлено шість нових випадків COVID-19 штаму "Дельта", який вважається більш небезпечним.
В Україні зафіксували понад 12 тисяч нових хворих на Covid-19 В Україні зафіксували понад 12 тисяч нових хворих на Covid-19
Кількість хворих на коронавірус в Україні різко збільшилась за останню добу. Так, протягом учорашнього дня, 5 жовтня, виявили 12 662 нових хворих на COVID-19. Найбільше інфікованих в Харківській та Одеській областях.
За добу в Україні на коронавірус захворіли понад 16 тисяч осіб За добу в Україні на коронавірус захворіли понад 16 тисяч осіб
За минулу добу, 7 жовтня, на коронавірус в Україні захворіли 16 362 людини. Серед них – 1 553 дитини та 431 медпрацівник.
Loading...
Load next