Штам "Дельта": Україна отримає спеціальні тести для виявлення штаму коронавірусу

Штам "Дельта": Україна отримає спеціальні тести для виявлення штаму коронавірусу
Це дозволить не тільки виявляти хворих на цей варіант інфекції, але і й також запобігати поширенню нового штаму.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) цього тижня, а саме до 25 липня, повинна доставити в Україну ПЛР-тести для виявлення штаму коронавірусу "Дельта". Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

На цьому тижні очікуємо поставку від Всесвітньої організації охорони здоров’я поставку ПЛР-тестів, які працюють виключно на "Дельту". Це нам дозволить поряд з секвенуванням (процес визначення мутацій коронавірусу) проводити ще додаткове ПЛР-тестування, - наголосив Ляшко.

Міністр відзначив, що за допомогою цих тестів та секвенування буде визначатись рівень циркуляції в Україні цього штаму. Ці тести також дозволять відібрати матеріал, дослідити його і в разі позитивного результату "поставити його на іншу плашку і досліджувати, а не "Дельта" це".

Так ми зможемо подивитися, чи не циркулює у нас "Дельта", - додав він.

Нагадаємо, що перший випадок штаму "Дельта" виявили на Закарпатті у двох пацієнтів, які контактували з чоловіком, який нещодавно повернувся з Російської Федерації, а саме з Санкт-Петербурга. Хворі лікувалися в обласній інфекційній лікарні в Ужгороді та згодом у них лабораторно підтвердили штам коронавірусу "Дельта".

 48
 
Читайте також
У центральній лікарні Києва в шістьох пацієнтів виявили штам "Дельта" У центральній лікарні Києва в шістьох пацієнтів виявили штам "Дельта"
В Олександрівській лікарні первинним тестуванням було виявлено шість нових випадків COVID-19 штаму "Дельта", який вважається більш небезпечним.
Майже половина з них - Pfizer: Україна отримає понад 47 млн доз вакцини від COVID-19 Майже половина з них - Pfizer: Україна отримає понад 47 млн доз вакцини від COVID-19
До кінця цього року Україна отримає понад 47 млн доз вакцини від різних виробників, аби мати змогу вакцинувати більшість свого дорослого населення.
Ляшко заявив, що червону зону незабаром можуть покинути ще чотири області України Ляшко заявив, що червону зону незабаром можуть покинути ще чотири області України
У Міністерстві охорони здоров'я України анонсували вихід з "червоної" зони карантину ще чотирьох українських областей. Зокрема йдеться про Запорізьку, Полтавську, Хмельницьку та Чернігівську області.
Loading...
Load next