У центральній лікарні Києва в шістьох пацієнтів виявили штам "Дельта"
Діагностувати штам вдалося завдяки реактивам, які закупили спеціально для діагностування "Дельти". Наразі біоматеріал передано для підтвердження в Київський міський лабораторний центр МОЗ України, повідомляє Департамент охорони здоров'я міста Києва.
Дослідження проведені завдяки спеціально закупленим лікарнею саме для діагностування цього штаму реактивам. Наразі біоматеріал переданий для підтвердження в Київський міський лабораторний центр МОЗ України, - йдеться у повідомленні.
Директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург розповіла, що люди, в яких виявлено штам "Дельта", різного віку – від 21 до 73 років.
Наразі, зізналась директорка, відомо про штам більше не з практики, а з досвіду іноземних колег, з якими постійно спілкуються столичні лікарі. Окрім цього медики наголошують, що штам "Дельта" відрізняється високим рівнем контагіозності (заразливістю), коротшим інкубаційним періодом та агресивнішим протіканням.
Вакцинація. Це те слово, яке має стати для кожного, хто зараз читає цей текст, найважливішим, аж доки ви не щепитеся. Припиняйте знаходити відмовки — "немає часу", "не хочу цю вакцину, хочу іншу"… Жодна важлива справа не варта життя, - зазначила Гінзбург.
У Департаменті переконують, що кожна вакцина, яка зареєстрована в Україні, має велику ймовірністю захистить від смерті.
Нагадаємо, що перший випадок штаму "Дельта" виявили на Закарпатті у двох пацієнтів, які контактували з чоловіком, який нещодавно повернувся з Російської Федерації, а саме з Санкт-Петербурга. Хворі лікувалися в обласній інфекційній лікарні в Ужгороді та згодом у них лабораторно підтвердили штам коронавірусу "Дельта".