Підвищення зарплат лікарів до 20 тисяч гривень: проєкт державного бюджету України на 2022 рік

Підвищення зарплат лікарів до 20 тисяч гривень: проєкт державного бюджету України на 2022 рік
1 грудня президент Володимир Зеленський анонсував підвищення заробітної платні для лікарів.

В проєкті Держбюджету-2022 враховано підвищення заробітної плати медичним працівникам, а також кошти на розвиток інфраструктури системи охорони здоров'я. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Уряд схвалив та направив до Верховної Ради України проєкт державного бюджету України на 2022 рік. Бюджет, який передбачає ринкову заробітну плату для медичних працівників. Базовий рівень заробітної плати для лікарів встановлено на рівні 20 тисяч гривень, для середніх медичних працівників - 13,5 тисячі гривень, - розповів голова МОЗ. 

За інформацією Ляшка, уряд виконує указ Президента України Володимира Зеленського, який був виданий до Дня медичного працівника в Україні.

Також в бюджеті передбачено виплати працівникам закладів охорони здоров'я у зв'язку з їхнім переїздом на нове місце роботи, або перекваліфікацію, яка буде необхідна під час формування спроможної мережі лікарень у госпітальних округах. Бюджет 2022 року передбачає подальший розвиток медичної інфраструктури. Це і кошти на закупівлю нового обладнання, як для лікарень, так і для лабораторій, - зазначив міністр. 

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 93
 
Читайте також
З Львівської та Запорізької областей постачатимуть кисень для хворих на Covid-19 до лікарень Хмельниччини З Львівської та Запорізької областей постачатимуть кисень для хворих на Covid-19 до лікарень Хмельниччини
Віктор Ляшко попросив голів обласних державних адміністрацій сприяти організації другого етапу вакцинації для людей, які отримали перше щеплення.
За минулу добу в Україні зафіксовано понад 6 тисяч нових випадків Covid-19 За минулу добу в Україні зафіксовано понад 6 тисяч нових випадків Covid-19
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
З 6 грудня в Україні скоротиться термін дії жовтих COVID-сертифікатів: нові правила карантину З 6 грудня в Україні скоротиться термін дії жовтих COVID-сертифікатів: нові правила карантину
У жовтій зоні зараз перебувають Кіровоградська, Тернопільська, Харківська та Чернівецька області, в помаранчевій — Закарпатська та Полтавська області.
Loading...
Load next