В Україні виявили перший випадок штаму Омікрон

В Україні виявили перший випадок штаму Омікрон
Особа, у якої виявили зараження, нещодавно повернулася з ОАЕ.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Пацієнт продовжує перебувати на лікуванні. Крім того, зараз проводять епідеміологічне розслідування цього випадку і додаткове обстеження контактних осіб.

Нагадаємо, новий варіант коронавірусу вперше зафіксували у Південно-Африканській Республіці (ПАР) у другій половині листопада 2021 року.

 "Велика сімка" застерегла держави світу щодо нового штаму коронавірусу, оскільки він може становити серйозну загрозу.

Хоча напередодні повідомлялося, що штам коронавірусу Омікрон може бути менш небезпечним порівняно зі штамом Дельта, який зараз домінує у світі.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
"Не займайтеся самолікуванням", - у МОЗ попередили щодо вживання антибіотиків при COVID-19 "Не займайтеся самолікуванням", - у МОЗ попередили щодо вживання антибіотиків при COVID-19
За словами Віктора Ляшка, при COVID-19, як і будь-якій іншій вірусній інфекції, не варто вживати антибіотики, якщо немає ознак бактеріальної інфекції.
В Україні продовжили адаптивний карантин до 31 грудня В Україні продовжили адаптивний карантин до 31 грудня
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій планує запровадити "жовтий" рівень епідемічної небезпеки по всій території країни з 00 годин 00 хвилин 22 вересня.
Штрафи за зняті маски: дотримання карантину в Україні контролюватимуть 900 мобільних бригад (відео) Штрафи за зняті маски: дотримання карантину в Україні контролюватимуть 900 мобільних бригад (відео)
З порушниками обмежень, в тому числі й вимоги про масочний режим, вестимуть не тільки роз'яснювальні бесіди, а й стануть складати адмінпротоколи.
Loading...
Load next