Україна може виготовляти вакцини за патентами Pfizer і Merck, — Ляшко

Україна може виготовляти вакцини за патентами Pfizer і Merck, — Ляшко
Попередні дані показували, що таблетки від Merck зменшують ймовірність госпіталізації на 50%.

У Міністерстві охорони здоров'я України висловили надію, що з наступного року Україна зможе почати виготовляти ліки та вакцини проти Covid-19 за патентами американців. Йдеться про такі компанії, як Pfizer і Merck.

Про це в інтерв’ю повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає видання "Факти".

Голова МОЗ зазначив, що Україна зверталася з такою пропозицією до виробників. Зараз ми є у шорт-листі американських компаній Pfizer і Merck.

Якщо подивитися сьогодні, то ми є у шорт-листі й Pfizer, і Merck — Україна як потенційна країна для локалізації виробництва або для того, щоб ми за патентом виробляли на території нашої країни, — заявив Віктор Ляшко.

Він додав, що у нас є всі потрібні потужності для виробництва ліків та вакцин. Також Україна себе змогла зарекомендувати як надійного партнера.

Раніше ми писали про те, як і коли можна отримати третю дозу вакцини від Covid-19.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 67
 
Читайте також
Ляшко заявив, що червону зону незабаром можуть покинути ще чотири області України Ляшко заявив, що червону зону незабаром можуть покинути ще чотири області України
У Міністерстві охорони здоров'я України анонсували вихід з "червоної" зони карантину ще чотирьох українських областей. Зокрема йдеться про Запорізьку, Полтавську, Хмельницьку та Чернігівську області.
В Україні виявили 1 247 нових випадків захворювання на COVID-19 В Україні виявили 1 247 нових випадків захворювання на COVID-19
В Україні виявили більш як тисячу нових випадків коронавірусу. Зокрема понад 500 людей потрапили до лікарень.
Запровадження "жовтої" зони в Україні: уряд має ухвалити зміни до адаптивного карантину Запровадження "жовтої" зони в Україні: уряд має ухвалити зміни до адаптивного карантину
Наразі МОЗ планує пом'якшити вимогу до вакцинації 80% персоналу закладів освіти. Оновлена постанова передбачатиме, що для роботи в "жовтій" зоні вакцинованими вважатимуться вчителі та інші педагогічні працівники, які матимуть хоча б одне щеплення.
Loading...
Load next