"Точно не останній візит": Іспанія передала Україні тонну ліків та три машини швидкої допомоги

"Точно не останній візит": Іспанія передала Україні тонну ліків та три машини швидкої допомоги

Члени Комітету Верховної Ради з прав людини провели зустріч із представниками іспанського бізнесу, які надають гуманітарну допомогу Україні. 

Про це йдеться на сайті українського парламенту.

Сьогодні зустрічали делегацію з Іспанії. Це представники фонду, який акумулює фінанси великого іспанського бізнесу. Чому для нас це важливо? Ці люди не мають жодного відношення до України. Проте в них є чітке розуміння, що росія - агресор, а Україна повинна вистояти! І Україні треба в цьому допомогти. Першу партію допомоги ми сьогодні вже отримали! Це тонна ліків, а також три машини швидкої допомоги. Дві машини передамо Львівському військовому шпиталю, одну - для військового шпиталю Державної прикордонної служби, - йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що це перший візит іспанців до України з початку війни, “проте точно не останній”.

Наступна поїздка буде до звільненої Київської області. Щоб представники фонду на власні очі побачили, що відбулось у передмісті столиці та розповідали про це всьому світу для боротьби проти рашизму!, - ідеться в повідомленні.

Крім того, повідомляється про домовленість щодо подальшої цільової співпраці для Донецької області, “адже саме цей регіон, разом із Луганською, Харківською, Миколаївською, Херсонською областями, зараз найбільше потерпає від обстрілів окупантів, і допомога там зараз дуже необхідна”.

Нагадаємо, раніше Кличко повідомив, що у Києві зроблено запас ліків на випадок надзвичайних ситуацій.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Loading...
Load next