"Зручні сучасні логістичні рішення": МОЗ розглядає можливість доставки ліків за допомогою безпілотників

"Зручні сучасні логістичні рішення": МОЗ розглядає можливість доставки ліків за допомогою безпілотників

В Україні можливе розташування 10 інноваційних хабів для зберігання лікарських засобів та впровадження технологій автономної авіадоставки цих ліків.

Про це повідомив перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда за результатами зустрічі із компанією-розробником новітніх логістичних рішень Zipline, повідомляє пресслужба МОЗ.

Так, на території України заплановано розгортання пілотного проєкту компанії: розміщення 10 хабів-складів для зберігання лікарських засобів. Фахівці компанії планують розпочати зведення таких складів з Київського регіону, тому під час зустрічі обговорили можливе розташування хабу та потенційні маршрути доставки. Адже також компанія пропонує надання послуг доставки ліків у 100 км від складів за одну годину з максимальною масою вантажу 2 кг.

Важливим питанням для обговорення стало забезпечення умов зберігання/дотримання холодового ланцюга при транспортуванні, фіксування фактів доставки; також обговорили особливості роботи під час війни, зокрема з приводу безпеки використання дронів.

Під час відновлення медичної системи, яка постраждала внаслідок військових дій, ми маємо орієнтуватися на найбільш зручні сучасні логістичні рішення. Тому вдячні донорам та колегам із Zipline за ініціативу та готовність працювати на благо України та покращувати доступ наших громадян до медичних послуг, – зазначив перший заступник міністра Олександр Комаріда.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Львові збудують реабілітаційний центр, в якому допомагатимуть 50 тис. поранених.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 132
 
Loading...
Load next