Кролик відкусив частинку пальця 1,5-річній дівчинці з Львівщини (відео)

Кролик відкусив частинку пальця 1,5-річній дівчинці з Львівщини (відео)
Від укусу у 1,5-річної дитини відірвалась нігтева фаланга із кісткою до суглоба.

Хотіла погладити кролика, а він відкусив їй частину пальця. Півторарічну дівчинку привезли в лікарню Святого Миколая у Львові вже з відірваною нігтевою фалангою із кісткою до суглоба. Медики травматологічного відділення одразу зшили пошкоджені частинки пальця та зараз роблять усе, щоб зберегти його функції.

Зазначимо, що це вже другий такий випадок за останній місяць.

Підтримай нас на Patreon: https://www.patreon.com/pravdatutlviv 
Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 2275
 
Читайте також
Понад 2 мільйони хворих: в Україні знову збільшилась кількість захворюваності на Covid Понад 2 мільйони хворих: в Україні знову збільшилась кількість захворюваності на Covid
За минулу добу в Україні станом на 23 квітня, виявили 14 277 нових випадків зараження. З них захворіла 591 дитина та 277 медпрацівників.
Стало відомо, у скількох мешканців Львівщини виявили побічні реакції на щеплення від COVID-19 Стало відомо, у скількох мешканців Львівщини виявили побічні реакції на щеплення від COVID-19
У всіх щеплених у Львівській області, яких станом на п'ятницю становить майже 40 000, офіційно зареєстровано 0,002 % побічних реакцій.
Врятувати людину до приїзду медиків допоможе зовнішній дефібрилятор: як користуватися (відео) Врятувати людину до приїзду медиків допоможе зовнішній дефібрилятор: як користуватися (відео)
У Львівській обласній військовій адміністрації з’явився зовнішній дефібрилятор. Його розмістили на першому поверсі одразу при вході до будівлі.
Loading...
Load next