Вакцинацію проти COVID-19 продовжують у відносно безпечних регіонах - МОЗ

Вакцинацію проти COVID-19 продовжують у відносно безпечних регіонах - МОЗ

Вакцинація від коронавірусної хвороби продовжується у всіх регіонах України, за винятком Донецької та Луганської областей, і жодних підстав для її припинення у відносно безпечних регіонах немає. Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін. Повідомили у МОЗ.

Вакцинація триває в усіх областях країни, за винятком Донецької та Луганської. Жодних нормативних, юридичних чи організаційних підстав для її припинення немає. Звісно, істотною перешкодою для вакцинації стає зменшення інфраструктури, – заявив Кузін.

Він пояснив, що до повномасштабної війни працювало більше ніж 3,5 тисячі пунктів щеплень, 500 центрів масової вакцинації і 1400 мобільних бригад для важкодоступних груп населення. На цей час тисяча пунктів щеплень, майже тисяча мобільних бригад і близько 350 масових центрів вакцинації закрито з міркувань безпеки та через переорієнтацію медичних працівників. Це, безумовно, впливає на темпи вакцинації. До 24 лютого проводили близько 100 тисяч щеплень щодня. Тепер — 50–60 тисяч за тиждень.

Наразі використовуються дві вакцини — CoronaVac і Pfizer. Вакцин Moderna та AstraZeneca у країні немає, і найближчим часом використовуватися вони не будуть, бо в нас вистачає перших двох, – наголосив головний санлікар.

Кузін також додав, що наразі додатково працюють бригади, які вакцинують внутрішньо переміщених осіб та людей, які живуть у віддалених районах у західному напрямку.

Нагадаємо, що Білл Гейтс заявив, що віспа мавп навряд чи викличе пандемію.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Обов’язкова вакцинація від COVID-19: у МОЗ планують значно розширити перелік професій Обов’язкова вакцинація від COVID-19: у МОЗ планують значно розширити перелік професій
Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко запевнив, що відповідний документ буде готовий за 10 днів. У нову хвилю потраплять, зокрема, поштарі та соцпрацівники.
За минулу добу в Україні зафіксували майже 3 тисячі випадків COVID-19 За минулу добу в Україні зафіксували майже 3 тисячі випадків COVID-19
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
В Україні за добу виявили понад 3 тисячі інфікованих на COVID-19 В Україні за добу виявили понад 3 тисячі інфікованих на COVID-19
За минулу добу, 14 вересня, в Україні зафіксували 3 332 нових COVID-хворих. Серед них захворіло 364 дитини та 58 медпрацівників.
Loading...
Load next