Вакцинацію проти COVID-19 продовжують у відносно безпечних регіонах - МОЗ

Вакцинацію проти COVID-19 продовжують у відносно безпечних регіонах - МОЗ

Вакцинація від коронавірусної хвороби продовжується у всіх регіонах України, за винятком Донецької та Луганської областей, і жодних підстав для її припинення у відносно безпечних регіонах немає. Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін. Повідомили у МОЗ.

Вакцинація триває в усіх областях країни, за винятком Донецької та Луганської. Жодних нормативних, юридичних чи організаційних підстав для її припинення немає. Звісно, істотною перешкодою для вакцинації стає зменшення інфраструктури, – заявив Кузін.

Він пояснив, що до повномасштабної війни працювало більше ніж 3,5 тисячі пунктів щеплень, 500 центрів масової вакцинації і 1400 мобільних бригад для важкодоступних груп населення. На цей час тисяча пунктів щеплень, майже тисяча мобільних бригад і близько 350 масових центрів вакцинації закрито з міркувань безпеки та через переорієнтацію медичних працівників. Це, безумовно, впливає на темпи вакцинації. До 24 лютого проводили близько 100 тисяч щеплень щодня. Тепер — 50–60 тисяч за тиждень.

Наразі використовуються дві вакцини — CoronaVac і Pfizer. Вакцин Moderna та AstraZeneca у країні немає, і найближчим часом використовуватися вони не будуть, бо в нас вистачає перших двох, – наголосив головний санлікар.

Кузін також додав, що наразі додатково працюють бригади, які вакцинують внутрішньо переміщених осіб та людей, які живуть у віддалених районах у західному напрямку.

Нагадаємо, що Білл Гейтс заявив, що віспа мавп навряд чи викличе пандемію.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 170
 
Читайте також
За минулу добу в Україні зафіксовано понад 23 тисячі нових випадків Covid-19 За минулу добу в Україні зафіксовано понад 23 тисячі нових випадків Covid-19
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
З 6 грудня в Україні посилять карантин для "жовтих" зон: що ще зміниться? З 6 грудня в Україні посилять карантин для "жовтих" зон: що ще зміниться?
Посилення правил карантину стосуватиметься здебільшого невакцинованих.
Актуальна статистика Covid-19: в Україні виявили 3195 нових випадків Актуальна статистика Covid-19: в Україні виявили 3195 нових випадків
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
Loading...
Load next