В Україні зростає кількість випадків COVID-19: за тиждень 1,5 тисячі нових госпіталізованих

В Україні зростає кількість випадків COVID-19: за тиждень 1,5 тисячі нових госпіталізованих

В Україні зростає кількість випадків COVID-19 та госпіталізованих. Як заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, за минулий тиждень статистика хворих збільшилася на 33%.

Кількість випадків COVID-19 та госпіталізованих зростає. До прикладу, лише за минулий тиждень ми маємо +33% нових випадків та більш як 1500 нових пацієнтів у лікарнях. Для контролю поширення хвороби нам потрібно активно працювати над тим, щоб діагностика відбувалась вчасно, – наголосив Ляшко.

Міністр додав, що, незважаючи на війну, проводять безоплатне тестування на COVID-19, де це можливо. У кожному регіоні у достатній кількості є як експрес-тести, так і ПЛР-тести для відповідних досліджень.

Нагадаємо, що у Львові працює центр, де надають допомогу сім’ям з дітками, у яких є порушення розвитку (відео).

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 543
 
Читайте також
У Києві червона зона: як перевірятимуть сертифікати вакцинації у ТРЦ У Києві червона зона: як перевірятимуть сертифікати вакцинації у ТРЦ
З понеділка, 1 листопада, низка областей України потрапили до червоної карантинної зони. Охоронці торгових центрів перевіряють у відвідувачів сертифікати вакцинації та Covid-тести.
МОЗ вимагає відсторонити керівництво 15 лікарень за підробку сертифікатів вакцинації МОЗ вимагає відсторонити керівництво 15 лікарень за підробку сертифікатів вакцинації
МОЗ наполягає, щоб відсторонення було на час кримінального провадження. Міністерство вже направило відповідні листи власникам закладів охорони здоров'я.
Loading...
Load next