США передали Україні ще 2,3 млн доз протиковідної вакцини Pfizer

США передали Україні ще 2,3 млн доз протиковідної вакцини Pfizer

США надали Україні 2,3 млн доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech від коронавірусу в межах ініціативи COVAX. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 2,3 млн доз мРНК-вакцини проти COVID-19 Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech, які надав уряд США в межах ініціативи COVAX. Вакцину розвезуть в 23 регіони України, - ідеться у повідомленні.

Зокрема, у місто Київ надійде більше ніж 31 тисяча доз, Львівщина отримає понад 29 тисяч, Полтавщина - більше ніж 23 тисяч, Харківська, Одеська та Київська області – близько 20 тис. доз. Таким чином, у кінці жовтня та на початку листопада в регіони надійде понад 332 тисячі доз вакцини.

Як зазначається, загальна кількість вакцин, наданих від початку пандемії, становить вже 6,4 млн доз.

Вакцина призначена як для первинного курсу імунізації, так і для бустерної дози (першої та другої).

Нагадаємо, що кількість заражень COVID йде на спад, але показники летальних випадків високі - МОЗ.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 293
 
Читайте також
Довготривалі і важкі переговори, - Зеленський про додаткові 10 млн доз вакцини Pfizer Довготривалі і важкі переговори, - Зеленський про додаткові 10 млн доз вакцини Pfizer
Україна уклала контракт із американською фармкомпанією Pfizer та отримає додатково 10 млн доз вакцини проти COVID-19. Загалом протягом року Україна має отримати 20 мільйонів доз цього препарату.
В Україні дозволили використовувати препарат «Паксловід» для лікування COVID В Україні дозволили використовувати препарат «Паксловід» для лікування COVID
Препарат «Паксловід» насамперед призначений для пацієнтів із груп ризику, щоб запобігти погіршенню їхнього стану та переходу захворювання із легкого ступеня тяжкості до середнього та важкого.
За минулу добу в Україні зафіксовано понад 4 тисячі нових випадків Covid-19 За минулу добу в Україні зафіксовано понад 4 тисячі нових випадків Covid-19
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
Loading...
Load next