В Україні зростає кількість госпіталізацій через COVID-19

В Україні зростає кількість госпіталізацій через COVID-19

В Україні кількість госпіталізацій хворих на COVID-19 зросла на 14% через зменшення показників вакцинації. Про це розповів заступник міністра охорони здоров'я і головний санітарний лікар Ігор Кузін в етері національного телемарафону "Єдині новини".

Продовжуємо реєструвати COVID-19 та випадки, що закінчилися летально. Протягом останнього тижня ми спостерігаємо збільшення кількості госпіталізацій в середньому на 14%, ніж тижнем раніше. За останній тиждень до лікарень потрапило майже 3 тисячі українців. COVID-19 все-таки продовжує циркулювати та забирати життя. Також це сприяє тому, що навантаження на систему охорони здоров'я продовжує також зростати, - сказав він.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Коронавірус: Україна пережила пік смертності через захворюваність на COVID Коронавірус: Україна пережила пік смертності через захворюваність на COVID
За даними Національної академії наук, Україна пройшла пік смертей від коронавірусу й наразі протягом останнього тижня спостерігається стабільне зменшення динаміки поширення Covid-19.
87% освітян вакцинувалися принаймні однією дозою - Шкарлет 87% освітян вакцинувалися принаймні однією дозою - Шкарлет
Станом на ранок 22 жовтня 87% українських освітян отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.
Кому заборонено проходити вакцинацію. МОЗ опублікувало перелік протипоказань Кому заборонено проходити вакцинацію. МОЗ опублікувало перелік протипоказань
Міністерство охорони здоров’я затвердило та оприлюднило перелік медичних протипоказань та застережень для вакцинації від COVID-19.
Loading...
Load next