В Україні зростає кількість госпіталізацій через COVID-19

В Україні зростає кількість госпіталізацій через COVID-19

В Україні кількість госпіталізацій хворих на COVID-19 зросла на 14% через зменшення показників вакцинації. Про це розповів заступник міністра охорони здоров'я і головний санітарний лікар Ігор Кузін в етері національного телемарафону "Єдині новини".

Продовжуємо реєструвати COVID-19 та випадки, що закінчилися летально. Протягом останнього тижня ми спостерігаємо збільшення кількості госпіталізацій в середньому на 14%, ніж тижнем раніше. За останній тиждень до лікарень потрапило майже 3 тисячі українців. COVID-19 все-таки продовжує циркулювати та забирати життя. Також це сприяє тому, що навантаження на систему охорони здоров'я продовжує також зростати, - сказав він.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 580
 
Читайте також
В Україні виявили майже 2200 нових випадків COVID-19 В Україні виявили майже 2200 нових випадків COVID-19
За добу 06 вересня 2021 року в Україні зафіксовано 2 197 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Серед них захворіло 197 дітей та 37 медпрацівників.
Україна може стати лідером в Європі внаслідок смертності від COVID-19 Україна може стати лідером в Європі внаслідок смертності від COVID-19
Україна вже в найближчі два тижні може вийти на перше місце за смертністю внаслідок великої кількості захворюваності на COVID-19 серед великих країн Європи.
Loading...
Load next