Львівські трансплантологи першими в Україні задіяли спеціальний апарат для пересадки нирки

Львівські трансплантологи першими в Україні задіяли спеціальний апарат для пересадки нирки
Львівські трансплантологи першими в Україні задіяли спеціальний апарат для пересадки нирки, удвічі подовжує час можливого перебування органу поза тілом

43-річний Ігор чекає на свою другу трансплантацію. У 26 років його нирки відмовили, так як з дитинства він хворів на глумеронефрит. Ця недуга призводить до ниркової недостатності. Тож певний час чоловік пробув на гемодіалізі.

Ти привязаний до лікарні. 3 рази. Постійна усталість, дієту треба соблюдать, води менше пити, - розповідає реципієнт Ігор Міклуха.

В Запоріжжі Ігорю виконали першу трансплантацію нирки.

Це довгий період, я з 2006 року мої нирки відмовили, але в 10 році трансплантацію зробили і з першою трансплантованою ниркою я десь 10.5 років прожив. Потім знов на діаліз попав і зараз другу нирку знайшли, - зазначає Ігор Міклуха.

А знайшли цю нирку в Одесі. Звідти орган перевозити було дуже ризиковано, адже найменший затор і його б втратили. А через повітряну загрозу гвинтокрилами органи нині не транспортують. До того ж, чим довше він поза тілом, тим менше шансів на пересадку. Та сьогодні для наших трансплантологів відстань вже не проблема. Адже Львівські медики мають спеціальний апарат, який дозволяє збільшити вдвічі час можливого перебування органу поза тілом. І пан Ігор став першим пацієнтом, який отримав донорський орган завдяки такому обладнанню.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 115
 
Читайте також
До Львівського Охматдиту приїхав пластичний хірург із США Стів Ортен (відео) До Львівського Охматдиту приїхав пластичний хірург із США Стів Ортен (відео)
Він приїхав до Льовова, щоб проконсультувати дітей з вродженими вадами губи та піднебіння та поділитись своїм досвідом.
Коронавірус в Україні: за добу від ускладнень померло 40 пацієнтів Коронавірус в Україні: за добу від ускладнень померло 40 пацієнтів
Станом на 19 червня в Україні зареєстровано більш ніж 2,2 мільйона хворих на коронавірус COVID-19. Зокрема, 852 з них виявили за минулу добу.
Новорічний стіл: як спробувати смачні страви та не переїсти — поради лікаря Новорічний стіл: як спробувати смачні страви та не переїсти — поради лікаря
За словами лікаря, потрібно підготувати свою силу волі, аби не переїсти
Loading...
Load next