Біоінженери розробили новий тип шлункових балонів для лікування ожиріння

Біоінженери розробили новий тип шлункових балонів для лікування ожиріння
Біоінженери розробили контрольований шлунковий балон, який допомагає схуднути

Біоінженери розробили контрольований шлунковий балон, який допомагає схуднути.

Про це повідомляє nauka.ua.

Балони надуваються до їжі та здуваються після. Такі маніпуляції краще імітують природне відчуття ситості та знижують імовірність звикання до балона, тому він діє ефективніше. В експериментах на людях такий балон знизив споживання їжі на 60 відсотків без значних ускладнень, тож надалі його безпечність й ефективність випробують на людях. 

Як працює новий пристрій?

Моторизований розкривається та закривається у шлунку, подібно до парасольки, і тисне на його стінки, а балон надувається і здувається через трубку, яка проходить через черевну стінку до невеликого прикріпленого ззовні тіла пристрою. Обидва ці прототипи випробували на свинях і виявили, що тип з балоном працює краще, а також не потребує таких дорогих матеріалів, як моторизований прототип.

Потенційно один пристрій пацієнти зможуть використовувати протягом двох років, що значно більше за пів року, рекомендованих для наявних зараз балонів. 

Нагадаємо, Суд обрав запобіжний захід для Артура Ємельянова: колишній суддя під вартою

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Німеччина подарувала Україні 21 наркозно-дихальний апарат: працювати з обладнанням почнуть якнайшвидше (відео) Німеччина подарувала Україні 21 наркозно-дихальний апарат: працювати з обладнанням почнуть якнайшвидше (відео)
«Народна Самооборона Львівщини» у співпраці з німецькими донорами передала для лікарень 15 областей України 21 наркозно-дихальний апарат.
Топ помилок при ранньому потеплінні: як уникнути проблем Топ помилок при ранньому потеплінні: як уникнути проблем
З першим весняним теплом багато хто поспішає змінити зимові звички, але така необачність може призвести до неприємних наслідків. Перепади температур, волога і ще не стабільний весняний клімат часто стають причиною застуд, загострення алергій та інших проблем.
Потрібна кров: хто, де і як може здати Потрібна кров: хто, де і як може здати
Як відомо, у донорів значно менший ризик серцево-судинних захворювань.
Loading...
Load next