Дорофєєва та Пивоваров довели мережу до сліз дуетною піснею "Думи" (відео)

Дорофєєва та Пивоваров довели мережу до сліз дуетною піснею "Думи" (відео)
Артист подякував і сказав, що пишається появою такого довгоочікуваного дуету в настільки складні часи.

З початку повномасштабної війни рф проти України українська музика - на піку популярності. Новий трек українською від Наді Дорофєєвої та Артема Пивоварова у перший же день виходу підкорив серця шанувальників.

Дуетна композиція артистів під назвою "Думи" натхненна віршем видатного поета Тараса Григоровича Шевченка "Думи мої, думи мої" (1840). Вона вийшла дуже сучасною, ліричною та зворушливою.

Ми переживаємо нелегкі часи... Ми знаємо, що музика має властивість лікувати і зцілювати. Ми знаємо, що вона є силою не тільки ментальною, а і фізично", - прокоментував прем'єру пісні Пивоваров. 

Артист подякував Дорофєєвій за її людяність та сказав, що пишається появою такого довгоочікуваного дуету в настільки складні часи.

100 днів війни. 100 днів болю, суму та надії. Дуже важко залишатися з цими важкими думками наодинці. Тому нам всім потрібно не потонути в них, допомогти собі та країні випливти, вистояти, зберегти себе, - написала Дорофєєва й подякувала Пивоварову за чуттєвий дует та за проект "Твої вірші, мої ноти", завдяки якому українська культура має можливість жити та голосно звучати.

Артистка також наголосила про боротьбу народу та про час, коли культура справді стає найголовнішим лакмусом народу, що має свободу, має незалежність, культуру та неймовірну силу духу.

Мільйони українців були вимушені покинути свій дім через війну. Сум за Батьківщиною, що відчував Шевченко, коли писав цей вірш – саме те, що кожен переживає зараз. Коли я їздила з благодійними концертами по Європі, зрозуміла, що ще ніколи  так не сумувала за Україною, за Києвом, за домом, за своїми людьми, за українцями…Іноді дуже важко залишатися з цими важкими думками наодинці. Тому нам всім потрібно не потонути в цих "думах", допомогти собі, один одному та країні випливти, вистояти, зберегти свій культурний код. Зараз надважлива місія в тому, щоб українська культурна спадщина жила та голосно звучала! – сказала DOROFEEVA.

Відео у чорно-білих кольорах і два сучасних голоси України, об'єднані творчістю, музикою та надією на світле майбутнє.

"До мурах", "Я плачу", "Це найкраще у творчості Дорофєєвої", "Сліз неможливо стримати", - пишуть юзери у коментарях під кліпом.

Нагадаємо, що Біллі Айліш на концерті поцілувала прапор України (відео).

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
«Це божевільна, несправедлива атака»: Pink Floyd переформували, щоб підтримати Україну «Це божевільна, несправедлива атака»: Pink Floyd переформували, щоб підтримати Україну
Девід Гілмор, якому огидне російське вторгненням, розповідає про першу за 28 років абсолютно нову пісню гурту, в якій бере участь український музикант, який зараз на передовій – і висловлює «розчарування» Роджером Уотерсом.
Go_A виконає пісню перед матчем Ювентус (відео) Go_A виконає пісню перед матчем Ювентус (відео)
Катерина Павленко виступить перед центральним поєдинком 31-го туру Серії А.
Loading...
Load next