"Роз'їдає твоє серце": Кароль заговорила про самотність

"Роз'їдає твоє серце": Кароль заговорила про самотність

Українська співачка Тіна Кароль, яка у 2013 році втратила свого чоловіка, заговорила про самотність. Вона зробила дуже чуттєвий пост у своєму Telegram-каналі.

Вокалістка підняла тему впливу самотності на її творчість і стан в цілому.

Самотність ніколи не зникне! Вона як кислота роз'їдає твоє серце, мозок, шлунок, і де там болять груди, кажуть, там живе душа. Самотність - це тінь свідомості! Потрібно зрозуміти одне: якщо ти піддаєшся цьому впливу, тебе спустошує і руйнує, тебе стирає як особистість, ти черв'як. Зроби цю самотність інструментом, ключем до творчості, яка буде пронизана або протестом, або пошуком світла. Зроби його стимулом до нестримної жадобі бажаного результату! - висловилася Кароль. 

Нагадаємо, що Wellboy вперше після скандалу з путіністом Бардашем випустив кліп (відео). Нова робота артиста називається "Стиль".

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Тіна Кароль емоційно звернулася до чоловіка в роковини його смерті (фото) Тіна Кароль емоційно звернулася до чоловіка в роковини його смерті (фото)
Дев'ять років тому, 28 квітня 2013-го, від раку помер чоловік Тіни Кароль.
Назріває новий скандал: фіналісти Нацвідбору KALUSH Orchestra натякнули на необ'єктивність Тіни Кароль Назріває новий скандал: фіналісти Нацвідбору KALUSH Orchestra натякнули на необ'єктивність Тіни Кароль
Кароль разом із продюсером Юрієм Бардашем брала участь у просуванні популярного нині артиста Wellboy.
Loading...
Load next