Приходько закликала забрати український паспорт і нагороди у Лорак, Лободи і Повалій (відео)

Приходько закликала забрати український паспорт і нагороди у Лорак, Лободи і Повалій (відео)

Анастасія Приходько відреагувала на критику на її адресу з росЗМІ. Особливо негативні коментарі загострилися після висловлювань Насті на адресу зірок-зрадників. 

Я кайфую. Кожен з них зараз дуже хотів би висловитися, але вони розуміють, що їм п*зда. Вони на це не здатні. Дівчинка, якій тоді ... Скільки років було мені тоді? 25? Сказала: "Ідіть на х*й все! Я розриваю все, їду додому і підтримую своїх людей". Вже стільки років минуло, а їхня улюблена тема - це Євробачення і те, що я "мочу р*сню, - розповіла Приходько в інтерв'ю ЖВЛ. 

Вона також підкреслила, що багато зірок-путіністів не заслуговують на ті звання, які раніше отримували в Україні. Забрати у них потрібно навіть українські паспорти.

Потрібно переглянути скільки їх, а їх там дуже багато. Це Лорак, Лобода, Таїсія Повалій. Позбавити всього тих, хто їздив туди після 2014 року, - уточнила Приходько. 

На питання про те, чому мовчить її колишній продюсер Костянтин Меладзе, Анастасія відповіла так:

А чому він мовчав у 2008, коли росія напала на Грузію? Він мовчав у 2014 році і мовчить досі. Важка він людина, дуже важка.

Нагадаємо, що Kalush Orchestra запросили на церемонію MTV EMA 2022.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Литва в ОБСЄ: Росія паспортизацією в ОРДЛО намагається виправдати агресію щодо Україні Литва в ОБСЄ: Росія паспортизацією в ОРДЛО намагається виправдати агресію щодо Україні
Російська Федерація здійснює незаконну видачу російських паспортів та громадянства в окремих районах Донецької та Луганської областей, як привід для поновлення агресії проти України.
Loading...
Load next